Przyjaciel Szkoły

Tradycją naszej szkoły jest przyznawanie tytułu "Przyjaciela Szkoły" osobom lub instytucjom, które w minionym roku szkolnym w znaczny sposób wspierały naszą placówkę i przyczyniały się do jej funkcjonowania.

Jest to wyróżnienie nadawane przez Kapitułę, którą stanowią: Dyrektor szkoły, przedstawiciel Rady Rodziców, opiekun Samorządu Uczniowskiego i Rada Samorządu Uczniowskiego.

Po raz pierwszy odznaczenie to przyznane zostało w roku szkolnym 2016/2017.

AKTUALNOŚCI:

Przyjaciel Szkoły 2016/2017

Utworzono dnia 28.06.2017

23 czerwca 2017 roku na akademii z okazji zakończenia roku szkolnego zostały przyznane tytuły i odznaki „Przyjaciel Szkoły”. Tytuł ten został przyznany za bezinteresowne działania przyczyniające się do lepszego funkcjonowania naszej szkoły, pomoc w realizacji pomysłów i marzeń uczniów oraz przedsięwzięć podejmowanych przez szkołę, a także za życzliwą współpracę na co dzień. Odznaczenia otrzymali:

1.Pan Jan Baniak

2.Pan Stanisław Deś

3. Państwo Wioletta i Stanisław Zięcina

4. Pan Romuald Haraf

5. Pan Zbigniew Jurkiewicz

6. Pani Jolanta Dziuban

7. Pani  Anna Kita

8. Państwo Paulina i Ireneusz  Gnutek

Wszystkim wyróżnionym bardzo dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.

czytaj dalej na temat: Przyjaciel Szkoły 2016/2017