Dzień Mamy i Taty

Utworzono dnia 20.06.2023

W czwartek 15 czerwca świętowaliśmy w naszym Zespole Szkolno-Przedszkolnym Dzień Mamy i Taty. Występy z tej okazji przygotowały dzieci z Publicznego Przedszkola oraz uczniowie z klas I - III Szkoły Podstawowej.

Na początku licznie zebranych na hali sportowej gości powitała Pani dyrektor Danuta Gargaś, która podziękowała za przybycie i zaprosiła do obejrzenia programu artystycznego. Po tym powitaniu na scenę wkroczyli mali wykonawcy. Były tańce do znanych przebojów, piosenki oraz wiersze o mamie i tacie, a klasa III przedstawiła inscenizację pt. "Kopciuszek". Wystąpili również uczniowie, którzy uczą się gry na instrumentach: na skrzypcach, pianinie i keyboardzie. Na zakończenie wszyscy wspólnie odśpiewali gromkie "Sto lat", a później dzieci wręczyły swoim rodzicom wykonane dla nich laurki i drobne upominki.

Był to wyjątkowy, pełen wzruszeń dzień. Wszystkim Rodzicom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia i uśmiechu na twarzy.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej uroczystości.

Podczas akademii oraz w czasie przygotowań i prób wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu #LABORATORIAPRZYSZŁOŚCI: sprzęt nagłaśniający, zestaw mikrofonów, aparat fotograficzny oraz kamerę cyfrową.

Dzień Mamy i Taty 2023 r.