Podsumowanie działalności SKO

Utworzono dnia 26.06.2023

W czwartek 22 czerwca 2023 r. opiekun SKO w naszej szkole pani Anna Baran podsumowała cały rok działalności SKO i wręczyła uczniom nagrody za udział w konkursie oraz za systematyczne oszczędzanie.

Na początku wręczone zostały nagrody za udział w konkursie dla dzieci – członków Szkolnych Kas Oszczędnościowych na przygotowanie projektu okolicznościowej monety lub banknotu, projektu karty płatniczej z logo banku lub hasła promującego 125 lat działalności Krakowskiego Banku Spółdzielczego. Do konkursu zostało zgłoszonych 273 prac wykonanych przez uczniów z 21 szkół podstawowych.

W kategorii praca plastyczna z projektem okolicznościowej monety lub banknotu lub projektem karty płatniczej z logo banku nagrodę główną otrzymał  uczeń naszej szkoły - Jaś Słowik z klasy II. Janek wykonał projekt jubileuszowego banknotu. Natomiast w kategorii projekt hasła promującego 125 lat działalności banku wyróżnienie otrzymała Julia Gaj z klasy VII za hasło: 125 lat Krakowskiego Banku Spółdzielczego - wizja przyszłości połączona z siłą tradycji.

Jaś i Julka otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez oddział główny banku w Krakowie.

Z kolei wszyscy uczniowie z naszej szkoły, którzy wzięli udział w konkursie, otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez oddział banku w Ciężkowicach.

Uczniowie systematycznie oszczędzający i biorący udział w konkursie:

Kl. I - Milena Podleś, Łucja Adamczyk, Kornelia Deś, Igor Stanuch

Kl. II - Jan Słowik, Mateusz Kasperek, Konrad Deś

Kl. III – Karolina Brończyk, Gabriela Gucwa, Maja Jurkiewicz

Kl. IV- Maja Baran

Kl. VI – Amelia Brończyk

Kl. VII – Julia Gaj

Pozostali uczestnicy konkursu :

Natalia Maniak kl. I, Weronika Hołda kl. II, Krystian Rojek kl. II, Aleksander Adamczyk kl. III, Izabela Adamczyk kl. IV, Kinga Robak kl. VI, Sebastian Deś kl. VII

Uczniowie systematycznie oszczędzający:

Kl. I - Milena Gucwa, Wojciech Śmiertka, Igor Gaj, Ewelina Osysko

Kl. II – Gabriela Deś, Patryk Gaborek, Julia Jurkiewicz, Igor Jurkiewicz, Marcel Hołda, Sebastian Hołda

Kl. III - Szymon Gaj, Łukasz Maraś, Nikola Śliwa, Kacper Szczepanik

Kl. IV – Karol Gucwa

Kl. VIII- Jakub Jurkiewicz

Wyróżnieni za oszczędzanie:

Łukasz Baniak kl. II, Milena Włudyka kl. II, Marcelina Zięcina kl. III, Oliwia Kulinowska kl. III, Alan Kędzior kl. III, Wiktoria Jurkiewicz kl. IV,  Aleksandra Słowik kl. V

Składamy serdeczne podziękowania dla Pani Joanny Sipior – Dyrektora KBS o/Ciężkowice i pani Iwony Wopińskiej za miłą i efektywną całoroczną współpracę oraz ufundowanie nagród dla wszystkich uczestników konkursu i za systematyczne oszczędzanie.

Wszystkim nagrodzonym uczniom gratulujemy!

Podsumowanie SKO 2023 r.